Stěhování firem

Denně 8:00 - 20:00

Stěhovací služby

Stěhování firem 

Je pro vás důležité stěhováním co nejméně narušit provoz firmy? Žádný problém. Vaši zaměstnanci v pátek odejdou z práce a už v pondělí ráno mohou v nových prostorách zasednout k zapojenému počítači.

Po prohlídce firmy naším technikem v dostatečném předstihu před stěhováním přivezeme stěhovací krabice, balicí fólie a speciální boxy na počítače. V dohodnutý den pomůžeme zabalit techniku a choulostivé kusy nábytku.

  • Demontujeme – smontujeme
  • Obalíme – naložíme
  • Převezeme – vyložíme
  • Rozmístíme – zapojíme

Všechny věci převezeme a instalujeme na nové místo. Dle dohody provedeme demontáž a montáž nábytkových sestav, nebo uchycení regálů a polic ke stěně. Ve spolupráci s vaším IT specialistou pomůžeme rozmístit a zapojit veškerou techniku.

Bez problémů zabalíme a přestěhujeme také váš archiv či knihovnu. Všechny krabice pečlivě označíme, převezeme a všechny materiály utřídíme tak, aby odpovídaly archivním značkám či signaturám.

Stěhování je ve firmě obvykle vhodnou příležitostí k vyřazování zastaralých věcí a třídění archivních materiálů. Zajistíme odvoz odpadu a ve spolupráci se specializovanou firmou také skartaci vašich nepotřebných dokumentů.

Zbavíme vás také nebezpečného odpadu, jako jsou vysloužilé chladničky nebo počítačové monitory. Dodáme potvrzení o ekologické likvidaci i dokumenty pro vyřazení spotřebičů z účetní evidence.

Ceník

790 Kč / hod.

890 Kč / hod.

1 290 Kč / hod.

máte dotaz?

Napište nám